+420 222 782 401informace@sherlock.cz Mapa prodejen
Úvod / O společnosti SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.

Doporučte tuto stránku svým známým!

print page

O společnosti SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o.

Historie

Společnost SHERLOCK, s.r.o. byla založena a je dále budovaná jako rodinný podnik. Její začátky sahají až do roku 1921, kdy Ján Fedík zakládá malou rodinnou firmu v podtatranském městečku Gelnica. Předmětem činnosti je soustružení dřeva, kovu a zámočníctvo. Dne 23.3.1988 navazuje na rodinnou tradici podnikání jeho vnuk Ing. František Fedík a registruje se jako živnostník v oblasti vývoje, výroby, montáže a servisu bezpečnostních a protipožárních bezpečnostních dveří s registrovaným názvem SHERLOCK®.
 V dubnu 1999 ustoupila slovenská společnost SHERLOCK, s.r.o. na území ČR od dosavadního přímého prodeje jednotlivým obchodním a montážním firmám a zaměřila se na vybudování specializovaných středisek zajišťující nejen distribuci, ale i komplexní dodavatelské služby od tvorby nabídek a projektů až po jejich realizaci a dlouhodobý servis. Tak vznikla střediska v Praze a v Havířově, na českém trhu působící pod registrovaným obchodním názvem SHERLOCK BOHEMIA, s.r.o.

celá historie

Současnost

Komplexní dodávky mechanických zabezpečovacích systémů jsou zajištěny především produkcí dveří SHERLOCK®, zastoupené již desítkami certifikovaných modelů v několika typových řadách, ale i ostatními prvky systémů MZS - v nabídce je i trezorová technika, mříže, systémy generálního a hlavního klíče, veškeré příslušenství (kování, vložky, klíče, závory) a mnoho elektromechanických doplňků potřebných pro začlenění zábran do systémů elektronického zabezpečení a kontroly vstupu. Dodávky jsou realizovány s montáží, včetně stavebních úprav, či zajištění subdodávek dalšího vybavení.

V roce 2013 se stala členem skupiny ASSA ABLOY společnost SHERLOCK, s.r.o..
SHERLOCK je největší výrobce bezpečnostních dveří na Slovensku a patří mezi významné oborové lídry i v rámci Evropy.
ASSA ABLOY je globální lídr na trhu komplexních řešení pro otevírání dveří. Jeho filozofií je naplňovat potřeby klientů v oblasti bezpečnosti i komfortu a být zárukou jejich bezpečí.
 

najít nejbližšího prodejce

Kvalita

Certifikace všech dodávaných prvků je samozřejmostí. S výrobky jsou předávány certifikáty Národního bezpečnostního úřadu, autorizovaných osob i akreditovaných zkušebních laboratoří, které prokazují veškeré technické, bezpečnostní a ekologické vlastnosti. Spokojenými uživateli výrobků SHERLOCK® jsou jednotliví občané, stavební firmy, pošty, banky, spořitelny, směnárny, ale i orgány státní správy, vojenské a policejní složky a ostatní instituce podobného charakteru. Dodávky jdou vždy detailně specifikovány včetně poskytovaných servisních a záručních podmínek, kdy záruční lhůta je minimálně 2 roky, při smluvním zajištění kontrolního a servisního režimu získává uživatel záruku 5 let.

záruka kvality

Spokojení zákazníci

SHERLOCK® je samozřejmě i partnerem pro všechny profesionály v oboru. Základem filosofie partnerství je pozitivní komunikace a společný zájem uspokojení požadavků konečného zákazníka - uživatele. Na této platformě je budován systém spolupůsobení firmy SHERLOCK® jak při realizaci velkých dodávek prostřednictvím generálních dodavatelů, tak při realizaci dodávek partnerům rozsáhlé velkoobchodní sítě. Partnerství je firmou SHERLOCK® podporováno jako základ kvalitních vztahů mezi výrobci, dodavateli a uživateli a je jistotou naší společné budoucnosti.

Naší budoucností jsou spokojení a loajální zákazníci, jejichž počet neustále narůstá. Proto systematicky zjisťujeme jejich požadavky a potřeby a naši odborníci z oblasti vývoje je rychle a efektivně mění na skutečnost. Neustále hledají nové, progresivní postupy a metody zkvalitňování našich výrobků a služeb, abychom na trh přinášeli maximální bezpečnost. Bezpečnost má u nás zelenou.

Hlavním cílem společnosti SHERLOCK a jejím budoucím směřováním je neustálé zvyšování efektivnosti, výkonnosti společnosti a hlavně kvality produktu.

Rádi bychom znali i Vaše požadavky a potřeby, prosíme, kontaktujte nás

reference zákazníků
Doporučte nás přátelům